Bakırköy Böcek İlaçlama Haşereler Kabusunuz Olmasın! Yaşam alanlarında böceklerin, haşerelerin bulunması istenmeyecek bir durumdur. Bununla birlikte her ne kadar istenmese de, çeşitli nedenlere bağlı olarak bu varlıklar yaşam alanlarını işgal edebilmektedir. Fakat bu durum sizi strese ve kaygıya düşürmesin. Sizi bu durumdan Avrupa yakası ilaçlama profesyonel desteğiyle kurtaracaktır.

Bakırköy Böcek İlaçlama Avrupa Yakası İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama Avrupa Yakası, İstanbul geneline hizmet sunan bir ilaçlama firmasıdır. Yaşam alanlarını tehdit eden her türlü böcek ve haşerenin önünü keserek, bir daha bu gibi sorunlar yaşamamanızı sağlamaktadır. Ev, işyeri, fabrika, bahçe gibi bütün alanlarda profesyonel ilaçlama hizmeti verilmektedir.

İlaçlamada, insan sağlığı ve çevre gözetilmektedir. Kullanılan bütün ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Daha iyi hizmet sunmak adına teknolojik gelişmeler takip edilmekte, ekip çalışanları periyodik olarak eğitimden geçirilmektedir.

İlaçlama Hizmetleri Bakırköy Böcek İlaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama Kanatlı hayvanlardan sürüngenlere kadar geniş bir yelpazede haşere ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Özellikle insanlara hem sağlık hem de psikolojik rahatsızlık veren sinek, fare, hamamböceği, kalorifer böceği, akrep, yılan, tahta kurusu, çıyan, kırkayak, kene gibi hayvanların hayatınızdan çıkması sağlanmaktadır. Ana başlıklarıyla verilen hizmetler şunlardır;

1- Ev ve işyeri ilaçlama
2- Uçan haşere ilaçlama
3- Sürüngen ilaçlama
4- Kemirgen ilaçlama

İlaçlama Hizmeti Nasıl Verilmektedir?

Herhangi bir böcek, haşere sorunu yaşadığınızda Avrupa Yakası böcek ilaçlama ile irtibata geçiyorsunuz. Yaşadığınız sorunu anlatıyorsunuz. Alanında uzman ekip öncelikle, belirlediğiniz bir saatte gelerek, sorunu yerinde inceliyor. Hangi yöntemin uygulanması hakkında çözüm üretiyor. Çünkü her haşere için ayrı bir ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır.

Yaşam alanında bulunan haşereye göre; jel, kokulu/kokusuz, sıcak/soğuk ilaçlama yöntemlerinden biri seçiliyor. Kullanılan bütün ilaçlar insan sağlığına zararlı değildir. Jel ilaçlama dışındaki diğer yöntemlerde özel tedbirler alınıyor. Alan boşaltılıyor, kapı ve pencereler kapatılıyor, günlük kullanılan eşyalar ortamdan çıkarılıyor.

İlaçlama ekibi, haşerelerin yoğunlukla bulunduğu/bulunabileceği yerleri ilaçlıyorlar. İlaçlama sonrası hane halkının neler yapması hakkında bilgilendirmede bulunuyorlar. Periyotlar halinde takibi yapılarak, haşerelerin tekrar ürememesi konusunda çalışma yapıyorlar.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0542 780 48 37